close
Menu

Części

Text

Oferujemy części do sprzedawanych ciągników i maszyn rolniczych.

Gwarantujemy szybkość realizacji zamówień części zamiennych. Elementy dostępne w naszym sklepie dostarczamy w 24 h. przesyłką kurierską. Współpracujemy z firmami DHL, DPD, UPS, Siódemka co gwarantuje szybką realizację Państwa zamówienia prosto do Waszego gospodarstwa w atrakcyjnej cenie.
W sprzedaży posiadamy również oleje i środki smarne.

Jako autoryzowany dealer John Deere oferujemy oryginalne części, masz pewność, że są one pod każdym względem tej samej jakości, co części montowane fabrycznie, wyprodukowane przez tych samych specjalistów, którzy zbudowali Twoją maszynę i są zawsze doskonale dopasowane.
Dzięki szerokiej ofercie wysokiej jakości oryginalnych części będziesz mógł z łatwością utrzymać swój ciągnik i maszyny w idealnym stanie przez wiele lat.
Oczekujesz najwyższego poziomu wydajności od Twojego kombajnu John Deere. Zatem, nie idź na żadne kompromisy. Używaj tylko oryginalnych części John Deere.
Dbaj o swój sprzęt, stosując oryginalne części, które są dostosowane i zaprojektowane, aby uzyskiwać najlepsze osiągi. Nasze części zapewnią najlepszą wydajność maszyny, co jest zagwarantowane naszą marką.

Godziny otwarcia:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 7:00 - 17:00
SOBOTA 7:00 - 14:00
tel. 16 628 55 78
fax 16 628 10 32
e-mail: rolmechcz@onet.pl i czesci@rol-mech.pl